Choroby - Jak obniżyć popęd seksualny i libido u mężczyzn i kobiet - Teksty
Strona główna
Rejestracja Zaloguj się
 Strona główna  Encyklopedia  Księga gości  Blog  . 
Nawigacja

sondy
Jak oceniasz wiedze w portalu
Przydatna wiedza
Może być
Wiedza nieprzydatnaWyniki głosowania

             Skorzystaj z wyszukiwarki - szukaj wśród 42 219 materiałów

Szukaj:
Wspomóż nas artykułem lub dowolnym tekstem

Bez rejestracji i logowania po prostu wklej artykuł i prześlij go do nas.

Interesuje nas tylko czysta wiedza bez opinii i komentarzy.Bardzo prosimy o nie przesyłanie kopii z książek, czasopism lub stron internetowych. Nie mamy czasu sprawdzać każdego tekstu. Za każdy przesłany artykuł dziękujemy.

Dziękujemy wszystkim pasjonatom wiedzy za wspólny wysiłek tworzena tej strony.

Przejdź do formularza aby dodać tekst

              ZOBACZ NAJNOWSZE ARTYKUŁY

Jak obniżyć popęd seksualny i libido u mężczyzn i kobiet


Obniżenie popędu seksualnego u mężczyzn i kobiet

 

 

 

 

 

Wysoki popęd seksualny jest jednym najczęstszych obok impotencji powodów leczenia u seksuologa. Nasz portal zawiera zaawansowane statystyki i widzimy ile osób szuka w wyszukiwarce informacji na temat możliwości obniżenia popędu seksualnego. Jest ich naprawdę sporo, i mężczyźni i kobiety. Także nie jesteś sam/sama.

 

Musisz wiedzieć, że same libido to nie tylko chemia organizmu w niektórych przypadkach obniżanie farmakologiczne może nie pomóc. Jako, że seksualność człowieka jest ściśle powiązana z psychiką, niektóre choroby czy schorzenia mogą powodować wzrost libido. Na przykład depresja-może powodować obniżenie libido i brak zainteresowania seksem lub jego wzrost i wzmożone zainteresowanie seksem.

Innym podobnym przypadkiem jest nerwica seksualna w której może dojść do całkowitego braku zainteresowania i do obniżenia libido, oraz do wzmożonego zainteresowania i wysokiego libido.

Przeważnie w depresjach i nerwicach seksualnych występuje obniżenie popędu seksualnego, ale są też przypadki podwyższonego. Należy zgłosić się do seksuologa i zrobić badania krwi koszt to kilkadziesiąt złotych. Jeśli wyniki pokażą, że poziom testosteronu jest poniżej poziomu 5,5 (optymalny poziom), a tym masz duży popęd seksualny może to być nerwica seksualna. W tym przypadku zaleca się stosowanie leków ziołowych - nie wolno stosować leków hormonalnych (androcur) z punktu widzenia medycznego, ale każdy i tak zrobi jak będzie chciał.

Jednak przy nerwicy seksualnej leki farmakologiczne mogą słabiej działać, bowiem głównym objawem jest szukanie wyładowania dla zmniejszenia niepokoju.

Należy zgłosić się do psychiatry i pobierać leki przeciwdrgawkowe (np. Depakine chrono).

 

 

Nerwica seksualna ściśle wiąże się z przeżyciami z przeszłości np. Pewien mężczyzna był traktowany przez matkę bardzo chłodno. Za każdym razem kiedy chciała go ukarać okazywała mu dystans i chłód emocjonalny. Niby nic wielkiego, ale jego matka w ten sposób ukształtowała jego życie erotyczne. Człowiek ten jak sam opowiadał nie był wstanie wytrzymać bez seksu jednego dnia, żona mu nie starczyła i wielokrotnie ją zdradzał w agencjach.

 

Innym przykładem mogą być przeżycia z przeszłości jak choćby rozwód rodziców lub śmierć jednego z rodziców lub inne tragedie życiowe. One to właśnie mogą wpłynąć na seksualność człowieka zaburzając prawidłowe funkcjonowanie psychiki.

Dlatego nadmierny popęd, który odczuwa kobieta lub mężczyzna nie zawsze musi być związany z biologią, może to być efekt pewnych skrzywień lub zaburzeń psychicznych (tak zwane dysfunkcje seksualne, ale o tym w dalszej części artykułu). W takim przypadku pomocny do stłumienia popędu seksualnego może być jedynie Androcur jednak żaden lekarz nie przepisze tego leku hormonalnego bez podstawnie z powodu zaburzeń seksualnych związanych z psychiką.

 

 

Obniżenie popędu - Androcur

 

 

 

Z obniżeniem popędu seksualnego u mężczyzn jest podobnie jak u kobiet. Należy iść do seksuologa i zbadać poziom testosteronu, powinien mieścić się w granicach 2,8 do 8,0. Optymalnie to około 5,5. Przy liczbie testosteronu większej od 8,0 można rozpocząć leczenie silniejszymi środkami np. Androcur (czytaj: androkur). Jednak z Androcurem trzeba uważać, bo zbyt długie stosowanie przy zbyt dużych dawkach może powodować wzrost brodawek piersiowych i podwyższenie głosu o jedną oktawę. Po za tym lek ten może powodować ciężkie uszkodzenie wątroby, osteoporozę kości, łagodne nowotwory. Może znaczy, że nie zawsze człowiek leczący się tym lekiem odczuwa skutki uboczne.

 

 

Androcur zawiera substancję czynną biologicznie: Cyproterone acetate, która ma działanie przeciwdziałające hormonom płciowym męskim. Dodatnim działaniem Androcuru jest zmniejszenie i zmiękczenie zarostu na twarzy przez co znacznie łatwiej mężczyzna się goli.W czasie kuracji androcurem mężczyźni zauważają częściowy zanik lub przerzedzenie owłosienia np. na klatce piersiowej.

 

 

Przy liczbie testosteronu we krwi niższej niż 8,0 lekarz nie przepisze Androcuru (niektórzy lekarze nie robią tych badań), bo może to się okazać na dłuższą metę ryzykowne dla zdrowia. Należy pamiętać, że Androcur jest lekiem hormonalnym, z kolei hormony są najsilniejszymi substancjami w naszym organizmie i jeśli podaje się Androcur to cyproterone acetate zawarty w nim zaburza prawidłową gospodarkę hormonalną w organizmie. W czasie kuracji nie wolno pić alkoholu, bo obniża siłę działania leku.

 

 

Jednak należy przyznać, że lek Androcur jest najskuteczniejszy do zwalczania zbyt mocnego popędu seksualnego. Na samym początku wystarczy jedna tabletka rano i wieczorem, potem tylko jedna tabletka rano a potem nawet pół tabletki na dobę jeśli wynik leczenia jest korzystny. Niektóre osoby muszą brać przez cały okres dawkę 100 mg na dobę (dwie tabletki).

Lek ten powoduje całkowite wygaszenie popędu seksualnego tak, że seksualność człowieka w zupełności nie interesuje. Przeważnie seksuolodzy przyjmują prywatnie. Należy umówić się na taką wizytę koszt to 80-100 złotych. Powiedzieć, że ma się za duże problemy z popędem seksualnym, lekarz może zleci badanie krwi na ilość testosteronu, albo i nie zleci. Wypisze receptę na lek, który nie jest zazwyczaj dostępny w aptekach od ręki trzeba poczekać na zamówienie przez aptekę. Są opakowania leku 20 tabletek i 50 tabletek poprośmy o 50 tabletek, bo prywatna wizyta u lekarza się bardziej opłaca finansowo.

Do lekarza będziesz chodzić co 50 dni po nową receptę, a w tym czasie możesz się zając normalnym życiem, bo popęd seksualny więcej cię nie będzie dręczyć. Masz na to gwarancję.

 

 

Lek wydawany tylko na receptę kosztuje około 40 złotych za 50 tabletek z uwzględnieniem refundacji. Zatem co 50 dni wygaszenie popędu seksualnego będzie cię wynosić około 140 złotych. Bez refundacji lek ten kosztuje około 100 złotych za opakowanie 50 tabletek. Ostatnio cięcia budżetowe sprawiły, że niektóre leki nie mają już refundacji i ten lek również jej już nie ma, ale może za jakiś czas to się zmieni, bo refundacje leków co jakiś czas się zmieniają.

 

 

Przedwczesny wytrysk


Szyszki chmielu są stosowane w przedwczesnym wytrysku u mężczyzn. Lekiem bardzo popularnym przepisywanym przez seksuologów jest Kalms - lek uspokajający.
Kalms jest również stosowany do obniżenia popędu płciowego u mężczyzn i kobiet poprzez obniżenie libido. Dawkowanie leku nie może przekroczyć 6 tabletek na dobę. Przeważnie stosuje się 1 tabletkę rano i 1 wieczorek, jeśli działanie jest słabe to dawkę się podwaja rano i wieczorem. Zbyt duże dawki powodują senność i zaburzenia w obsłudze maszyn i kierowaniu pojazdami.

Więcej informacji na temat leku Kalms:

http://www.kalms.pl/

 

 

Kalms jest lekiem na obniżenie popędu seksualnego bez recepty.

 

 

 

Innymi lekami pomagającym mężczyznom w przedwczesnym wytrysku są leki antydepresyjne (np. cital).

Działają na zasadzie wychwytu zwrotnego serotoniny.

Leki antydepresyjne mają również działanie obniżające popęd seksualny poprzez obniżenie libido.

 

 

 

 

Bromek potasu i bromek sodu obniżają popęd seksualny

 

 

 

 

Bromek potasu i bromek sodu były niegdyś stosowane w wojsku i w marynarce wojennej. Dodawano te substancje do jedzenia by obniżyć libido żołnierzy i marynarzy. Jest on bardzo skuteczny jednak jego niewątpliwą wadą jest to, że jest trochę za bardzo toksyczny i może powodować skutki uboczne. Nie jest rzecz jasna to normą, bo wiele osób stosując leki w których skład wchodzi bromek potasu czy bromek sodu nie mają takich problemów. Bromek potasu jest mocniejszy od bromku sodu w obniżaniu popędu seksualnego. Substancja ta działa na układ hormonalny i powoduje zmniejszenie ilości testosteronu we krwi co jest jeszcze dodatkowym atutem dla mężczyzn, którzy łysieją, gdyż opóźnia to proces łysienia.

Bromek potasu czy sodu jest znacznie tańszy od Androcuru, bowiem ten pierwszy nie jest już refundowany i w tej chwili leczenie Androcurem nadmiernego popędu seksualnego kosztuje ponad sto złotych miesięcznie. Jedno opakowanie starczy na miesiąc, a koszt jego to ponad sto złotych. Do tego rzecz jasna trzeba liczyć prywatną wizytę u seksuologa.

Bromek potasu kosztuje około 80 złotych za kilogram. Jego dawkowanie to niewielka ilość na koniuszku małej łyżeczki, ale najlepiej jeśli będzie to roztwór z czymś co lubisz (np. coca-cola). Bromek potasu i bromek sodu nie mają najlepszego smaku, przy czym bromek sodu ma gorszy smak od bromku potasu. Regularne codzienne branie spowoduje, że już po dwóch tygodniach zauważysz osłabienie popędu seksualnego.

 

Jeżeli któryś z was ma lekką nerwicę to jest to dodatkowy atut by stosować bromek potasu, bo ta substancja bardzo dobrze wpływa na układ nerwowy powodując, że człowiek jest spokojniejszy i lepiej śpi. Dla osób zestresowanych i żyjących w ciągłym pośpiechu to też dobry pomysł by stosować bromek potasu. Zbyt duża ilość bromku potasu powoduje senność i otępienie.

 

 

 

Gdzie kupić bromek potasu czy sodu

 

 

 

Na allegro czasem są oferty sprzedaży tych substancji, ale mogę polecić ci stronkę internetową firmy, która tym handluje. Sprzedaż prowadzą hurtową i detaliczną.

 

 

Oto ta strona:

 

 

http://www.chemiczne.org

 

 

 

 

 

Obniżanie popędu poprzez podgrzewanie jąder

 

 

Starym sposobem stosowanym niegdyś w Afrycę z powodu tego, że ludność ta zawsze była biedna jest podgrzewanie jąder mężczyzn. Przy czym były dwa różne sposoby. Jeden z nich polegał na gorących kompielach, ale w temperaturze około 40 stopni. Takie kompiele powodowały czasową bezpłodność mężczyzn, a drugi sposób to było podgrzewania jąder w temeraturze wyższej jak 50 stopni co powodowało ich częściowe uszkodzenie i niedoczyność jąder inaczej hipogonadyzm męski. Podgrzewanie w takiej teperaturze może powodować całkowitą i nieodwracalną bezpłodność oraz zmniejszone wytwarzanie testosteronu przez jądra.

Najlepiej nalać gorącej wody do szklanki, garnka lub do kubka i moczyć je przez kilka minut. Na samym początku należało by zacząć od niższych temperatur, a potem gdy ta część ciała przyzwyczai się do wyższych temperatur niż te które są w spodniach można moczyć jądra w coraz wyższej temperaturze. Nie przesadzajmy z tym "darmowym sposobem" obniżania popędu, bowiem skutki mogą być opłakane w przyszłości. Taki zabieg należy stosować kilka razy w tygodniu, a kiedy jądra przyzwyczają się do wyższej temerastury należy zmniejszyć do jednego razu w tygodniu i obserwować spadek libido. Kiedy zauważysz zmniejszony popęd seksualny zaniechaj na kilka tygodni moczenie lub zakończ tą "kurację" na zawsze, ponieważ możesz przedobrzyć i spowodować tak silne zmiany, że potem będziesz się leczył latami.

Nie ma pełnej gwarancji że metoda ta na każdego tak samo podziała. Może być tak, że metoda ta nie zmieni niczego.

 

 

Skutki niedoczyności jąder:

 

 

- brak popędu płciowego,

- okresowe bóle jąder

- brak wzwodu,

- brak erekcji,

- zmiany nastroju, bezseność

- nadmierne osłabienie, seność, brak energii i siły do pracy fizycznej

- bezpłodność,

- brak zarostu, lub zmniejszony zarost

 

Leki na obniżenie libido

 

 

Wystarczy iść do lekarza psychiatry i opisać mu objawy depresji (skłamać - nie popieram osobiście tej praktyki), a on przepisze nam lek antydepresyjny (np. cital), który jest świetny w obniżaniu popędu seksualnego. To samo tyczy się leków psychotropowych.

 

Jak każda metoda i ta ma pewne skutki uboczne o których chciałbym napisać.

Po pierwsze leki, które otrzymamy od lekarza muszą być przyjmowane w minimalnych dawkach tak zwanych dawkach początkowych. W każdej ulotce jest napisane jakie to są dawki początkowe leku i należy się ich bezwzględnie trzymać i nie podwyższać dawki.

 

Leki psychotropowe i antydepresyjne po dłuższym czasie brania powodują pewne zmiany, dlatego jest wskazane raz na trzy miesiące odstawiać na miesiąc leki.

 

Leki przeciwdepresyjne mogą powodować depresje po ich odstawieniu. W zależności od organizmu może to być łagodna, przejściowa depresja albo trochę ostrzejsza. Leki psychotropowe po odstawieniu mogą powodować pobudzenie i zaburzenie snu. Nie wykluczona jest także depresja i mrowienie w kończynach.

 

 

Mastka a popęd

 

 

Mastka to substancja znajdująca się pod żołędziem na penisie. Należy pamiętać o higienie tego miejsca, bo jeśli się zapomina to może to być powodem zwiększonej chęci na seks. Jest to związane z faktem, że mastka jest dobrą pożywką dla bakterii, a te z kolei wytwarzają toksyny, które układ krwionośny wchłania poprzez skórę. Wchłanianie toksyn wiąże się z zwiększonym ukrwieniem w okilicach bioder i tym samym zwiększa się popęd. A zatem pamiętajmy o tym. A po czym poznać, że bakterie toksyny już wytwarzają? Po nieprzyjemnym zapachu penisa utrzymującym się dłuższy czas.

 

 

Choroby nerek a wzrost libido

 

 

Tak się składa, że problemy z nerkami mogą powodować kilkukrotny wzrost popędu seksualnego oraz znacznie zwiększyć sprawność seksulaną u mężczyzn. Nerki nie tylko u mężczyzn mogą powodować wzrost libido, ale również u kobiet. Nie wiadomo dlaczego tak się dzieje że u jednych chorych na nerki podowuje obniżenie popędu a u innych wzrost.

 

 

Dysfuzja seksualna

 

W toku rozwoju psychoseksualnego następuje rozwój osobowości każdego człowieka, ale czasami mają miejsce zakłócenia, które przybierają formę różnych zaburzeń seksualnych. Człowiek jest stworzeniem seksualnym, a to oznacza, że jego seksualność jest ściśle wpisana w jego osobowość i psychikę.

Jakiekolwiek zaburzenia w psychice "siadają" na seksualność, zatem problem psychiczny to również i problem seksualny, bowiem nasza seksualność jest "umieszczona" w psychice.

Trzeba sięgnąć wstecz czy w naszym życiu nie było bicia, lęku, upokarzania, chłodu emocjonalnego ze strony rodziców, nadmiernego karania przez rodziców, molestowania, wykorzystywania seksualnego, rozwodu rodziców, śmierci jednego lub obojga rodziców, kłótni rodziców i przemocy w rodzinie, alkoholizmu w rodzinie, upokarzania w szkole przez kolegów kolerzanki i wielu innych czynników, które mogą zaburzyć rozwój psychoseksualny dziecka.

Jeśli tego typu czynniki wystąpiły w przeszłości w twoim życiu to mogły spowodować psychogenną dysfuzje seksualną objawiającą się konfliktami emocjonalnymi i nadmiernym popędem seksualnym.

 

 

Zaburzenie popędu

 

 

Są trzy rodzaje zaburzenia popędu: wzmożenie, obniżenie i przekierowanie.

 

Wzmożenie cechuje wzrost aktywności seksualnej i może być związane z manią na tle płci przeciwnej. W niektórych chorobach jak w zespole maniakalnym, w chorobie afektywnej dwubiegunowej wzrastają silne pragnienia seksualne. W tym zaburzeniu popędu występuje erotomania czyli satyriasis u meżczyzm a nimfomania u kobiet. Jest to uporczywe myślenie o seksie i szukanie partnerów seksualnych za wszelką cenę. Działanie takie staje się głównym zadaniem w życiu osoby dotkniętej erotomanią.

 

Obniżenie to kolejne zaburzenie popędu, ma miejsce w silnych depresjach, schizofreni.

 

Przekierowanie dotyczy form jego zaspokojenia i kierunku popędu. Zaliczyć do tego można homoseksualizm. Kontrowersyjny temat, ponieważ Amerykańskie Towarzystwo Psychiatryczne wypisało homoseksualizm z listy zaburzeń, a w mediach cały czas się powtarza, że to nie jest zaburzenie. Teraz z kolei Amerykańskie Towarzystwo Psychiatryczne chce wypisać z listy zaburzeń pedofilię i tak jak homoseksualizm ma być traktowana jako orientacja. Oczywiście nie biorę ich zdania pod uwagę i przytaczam dotychczasowe dane odnośnie homoseksualizmu.

 

Homoseksualizm jako zaburzenie popędu jest to przekierowanie popędu seksualnego w sensie biologicznym (pogwałcenie II prawa biologicznego - prawa zachowania gatunku). Jest zaburzeniem, bo sprzeciwia się prawu naturalnemu, a w jego ramy jest wpisana zdolność rozmnażania.

 

Pedofilia to następne zaburzenie w którym występuje przekierowanie. Pedofilia to ostra forma a skłonności pedofilskie to lżejsza forma pedofili. Pedofilia jest powszechna a jeszcze bardziej powszechniejsza jest skłonność pedofilska. Część meżczyzn odczuwa pragnienia seksualne odnośnie nastolatek i nie widzą w tym nic złego. To są skłonności pedofilskie, czyli rodzaj przekierowania popędu na dzieci w okresie dojrzewania płciowego.

 

Czym jest pedofilia? Pedofil to osoba, którą brzydzi owłosienie łonowe u kobiet lub meżczyzm. Dlatego jego pragnienia seksualne są nakierowane na dzieci. Od razu można w tym miejscu rozpoznać skłonności pedofilskie u części mężczyzn, którzy brzydzą się owłosieniem łonowym kobiet, a są to takie same włosy jak na głowie. Włosami na głowie się nie brzydzą, a włosami łonowymi się brzydzą.

Pedofila nie pociąga młody wiek dziecka, ale brak owłosienia i niedojrzałość organizmu, zatem lekkie skłonności pedofilskie są u każdego kogo w jakimś stopniu brzydzi owłosienie łonowe u partnera. Cześć osób się z tym nie zgodzi, ale tak wynika z definicji.

Ktoś kogo brzydzi owłosienie łonowe nie jest pedofilem, ale ma lekkie skłonności do pedofili ze względu na naturalny wstręt do owłosienia łonowego.

 

Inne przekierowania to:

  • sadyzm, masochizm
  • zoofilia
  • gerontofilia
  • nekrofilia
  • ocieractwo
  • fetyszyzm
  • ekshibicjonizm i inne.

 

 

 

 

UWAGA !!!

 

 

Porady na stronie są tylko delikatną sugestią mającą na celu rozwiązanie problemu zbyt wysokiego libido u kobiet jak i mężczyzn. Włożyliśmy w to całą wiedzę jaką posiadamy by pomóc odwiedzającym nas osobom. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody zdrowotne. Tak jak ze wszystkim, tak i w tym przypadku proszę się kierować rozsądkiem i nie dążyć za wszelką cenę, bo skutki mogą być opłakane.

 

 

 

 

 

 

 

Przeczytaj również:

 

 

Jak obniżyć popęd seksualny

 

Wrogowie popędu co zmniejsza libido

 

 

 


popęd seksualny obniżenie popędu seksualnego jak obniżyć popęd seksualny, obniżenie libido, stłumić popęd obniżyć popęd płciowy, leki ziołowe, leki bez recepty, bez recepty

Androcur, niedoczyności jąder, libido, obniżenie libido, mężczyzn bromek potasu soduadmin, 10-09-2010, odsłon: 438074

Komentarze
Adam
07-09-2012, 22:50:45, IP: 83.10.145.203

Chyba jedyna nadzieja na ratowanie związku gdzie jedno chce a druga strona ma w tyłku sex.Ja nie mam wiec to jest twój problem.Tak to wygląda.Takie są realia małżeństw,związków.W necie można wyczytać na forach o problemach z sexem a raczej jego brakiem i szukanie ratunku w lekach typu Androcur by nie mieć ochoty na bzykanie.Sam jestem w takiej sytuacji i dopadła mnie już dawno flustracja sexualna.Złość żal.gniew itp.Pozdrawiam panów mających ten sam problem.


Bartek
15-02-2013, 21:58:21, IP: 95.160.48.18
Adam,witaj w klubie,również borykam się z tym problemem,nic przyjemnego!! Również muszę szukać pomocy,bo to wszystko o co walczyłem przez kilka ładnych lat szlag może trafić!! pozdrawiam.

Mikołaj
23-03-2013, 18:10:28, IP: 178.183.173.110
Tak to jest rozwiazanie aby odciąć sie od tego uzależnienia. Na dodatek jeśli zona stosuje to jako szantaż.

ed
09-04-2013, 01:33:29, IP: 83.30.134.39
to jest przerąbane..niszczy życie rodziny i siebie

tomi
01-06-2013, 17:20:46, IP: 83.238.48.22
Witam ja tez mam taki problem i dziala to tak ty masz ochote ty masz problem i tak juz leci 4 rok rozmowa proszenin o rozwiazanie problemu i nic chyba czeba szukac ratunku w hemi wrogowi tego nie zycze

janusz
06-06-2013, 12:33:06, IP: 82.160.154.189
jestem żoną 40-letniego męzczyzny,który uwaza ,ze kochac się pary razy dziennie za cos normalnego.gdy proponuje seksuologa to reaguje gniewem i mi karze sie leczyc.dla niego to normalka-zawsze reaguje pytaniem-czy to moja wina ze mi sie chce?ja odpowiadam ,a czy moja ze ja nie chce?i wtedy uwaza ze moja,bo mam 36 lat i powiinno wzrosnąć mi ochota na seks.panowie nie wzrasta bo ten seks jest krótki na byle jak ,byle jemu bylo fajnie,ja nie zdaze sie rozkrecic,bo on juz jest po wszystkim .tak częsty seks bez satysfakcji staje się dla kobiety męką-naprawdę.rozkładam czasem nogi dla świętego spokoju,żeby nie obrażał się a co za tym idzie nie wyrzywał na dzieciach.sama szukam na forum coś żeby mu po cichu podawać,ale nie truć ,nie zaszkodzić jego zdrowiu.pomóżcie nam!!!!

Łukasz
12-06-2013, 04:47:01, IP: 83.28.95.201
Jak dawkować "Bromek potasu" - 10-5% roztwór, ale ile dziennie trzeba wsiąść ?

JJ
22-06-2013, 01:24:16, IP: 89.77.146.117
U mnie jest podobnie - choć z niczyjej winy, po prostu życie (praca itd.) potrafi tak skopać po zadzie, że jedna strona musi brać prochy (antydepresanty i inne tego typu wynalazki) żeby sobie jakoś radzić, a to skutecznie zabija libido... Dlatego sensownym rozwiązaniem dla drugiej osoby mogą być właśnie takie medykamenty. Mam zamiar spróbować. Czy potrzebna jest recepta?

22-06-2013, 16:06:54, IP: 31.0.217.252
Droga pani


To co pani opisuje świadczy o tym, że pani mąż ma zaburzenia seksualne i słusznie pani wywnioskowała, że musi się leczyć. Prawdopodobnie chodzi tutaj o seksoholizm.
Seksoholizm wyleczyć można tylko poprzez ograniczenie kontaktów seksualnych, tutaj raczej leki farmakologiczne nie pomogą. Tylko abstynencja i silna wola wyleczenia się. Jeśli nie uznaje tego, że ma zaburzenia seksualne to raczej pani mu już nie pomoże.

ro m
09-08-2013, 12:50:48, IP: 109.173.182.195
Nie wiem czy sexoholizm da się wygłuszyć bez farmacji?!Raczej wątpię.Jestem żonaty,żyję jeszcze z inną kobietą i trzecią,a tak dla całkowitego spokoju jestem raz po raz z czwartą.To chyba nie jest normalne?! Nadmieniam że mam 53 latka. Jak to długo jeszcze potrwa? Zaczyna mnie trochę męczyć to szukanie nowych znajomości,bo dziewczyny po paru miesiącach uciekają.
Dodaj komentarz
Twoje imię i nazwisko:

Wpisz komentarz:


Przepisz kod zabezpieczający:

tagi
1 a la Rossini ABERRACJA ABERRACJA SFERYCZNA abordaż ABS acetal ACETYLEN adaptacja oka addycyjny adr akomodacja akomodacja oka akrydyna AKWEDUKTY ale aleksander pope aleksandretta alexander pope amadyna wspaniała anemia anizotropia Antrykot antybiotyk antybiotyki antykoncepcja hormonalna Apicius Marcus Gavius apodyktyczny arbitralnośc atrament autoklawizacja azot azotan celulozy azymut babilon balistyka barć barok bartniaczek BARWIENIE TWORZYW SZTUCZNYCH barwniki batalion baza obróbkowa baza pomiarowa baza sprzężona bazylek bęben drażetkarski białka biotechnika biotechnologia bordosol braun BROAD CHURCH bromek potasu broń brzoza buk celowanie celuloza celuloza regenerowana CENA PARAFINY charakter chemia chipsy cholangiografia chorobowość CHOROBY CHRZANU choroby krwi choroby słonecznika chrabąszcz majowy ciecz niezwilżająca ciecz zwilżająca cis cyrkiel cytoza czas marynowania czołg dąb david douglas deceleracja delfiny depresja destylacja diapozytyw driakiew drozd szama drożdże duroplasty dymarka dyspersja dźwigar egzaltacja ektozon elastomery emulsyjny erotyka erotyzm fenyloketonuria Fornir FSI fta fumagilina gamametox pylisty gastrobamat gęś glikozydy glony Gnomon gołąbek diamentowy gryzeina GRZYBY gwarek głowonogi herba HIPS historia ile ton waży wieloryb impotencja india infantylny influmin jak obniżyć popęd seksualny john locke kaczka kalmar kalms karbid kargulena kaszalot kaszanka katalizator ujemny kiła klasycyzm klej do duraluminium kompas konflikty wewnetrzn Konserwy kopernik kopolimer abs kopolimer san kozikowski krzyżodziób dwupręgowy kubanik kulinaria kupa kwinaria laminat LAMINATY libido lidzbark liść bielunia Marian Smoluchowski marynata do mięs marynaty MARYNOWANIE marynowanie mięs marynowanie mięsa masturbacja maszyna do pisania MAX SCHELER MAŁŻE małże mesamoll miczurin miedź mieso modrak MODZELE morawy mrówki mucilago mycochlorin nalewki napełniacze neguvon nelson nerwica niszczyk zjadliwy nośniki nototenia obniżenie popędu seksualnego odczyn nelsona olbrot oleje do zniczy Ostrowski oświecenie oswiecenie OTOLITY owady ozór wołowy ołówek państwo wielkomorawskie papier papugi papuzik para-chlorophenoksyetanol parafenylenodwuamina parafina parafina do zniczy passerina ciris pcv pcw peklowanie peklowanie miesa penicylina pet pigmenty weglowe piołun piperasol plama plamka plastik plastyfikatory pmma pokrzewka pokrzewka jarzębata pokrzewki poliamid polichlorek winylu polichlorek winylu twardy poliester poliestry polietylen poliformaldehyd polimery polimetakrylan metylu Polioksyfenylen Polipropylen polistyren polistyren wysokoudarowy polisulfony poliuretan poliwęglan pom poped popęd seksualny portyk posocznica Połyśnica marchwianka PP produkcja antybiotyków produkcja zniczy przepiórki PS psychologia pracy pszczoły ptak PVC płetwal błękitny Radża rak koniczyny rak skóry rakurs rehabilitacja religia robinul robuden Rośliny trujące rozella białolica ryby salceson Samolot SAN schizofrenia seks seler sex silikon silikony silnik skaj skrobia ślimak ślimaki smalec spalanie zupełne spawanie spawanie plazmowe stabilizatory stal statima statyzm stałe paliwo rakietowe stępka streptomycyna strofantyna stylon surrealizm świece synogarlica szabla turecka szczekacz szczeżuja szewska kasza szpikowanie miesa szynka szynka litewska szynka wedzona T6 teologia to topola topór triada triady tworzywa piankowe tworzywa sztuczne tworzywo tymianek tysięcznik UFO ukosowanie Urządzenia fotoreprodukcyjne utylitaryzm uwłaszczenie waga waga wieloryba walen walwulotom wątroba wątrobiana wątrobianka WEDZENIE Werticylioza wiązówka błotna wielkomorawskie wielkopąkowiec wieloryb wieloryby Wiertarka wikłacz ognisty wino wkłady wróbel wtorne zapalenie otrzewnej wulkany wynalazki wyżarzanie normalizujące YHdAKx yomesan Zgnilizna twardzikowa na słoneczniku ziemniaki drążone zikkurat zmiekczacze zmiennik znicz znicze żonkil żołądek żywice żywice aminowe żywice epoksydowe żywice poliestrowe ]

Projekt nie jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego tak jak niektóre portale w polskim internecie. . .

Nie biore pieniędzy unijnych

Strona używa plików cookies w celu wyświetlania reklam i zbierania statystyk

Zamknij